ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟΛΟΣ
ΟΧΗΜΑΤΩΝ που μπορεί να σας εξασφαλίσει την αποτελεσματικότητα και την ταχύτητα στην εκτέλεση κάθε χωματουργικής εργασίας.
ΕΜΠΕΙΡΟ & ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ
ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ έτοιμο να ανταποκριθεί σε κάθε απαίτησή σας, εξασφαλίζοντάς σας την παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών.
ΤΗΡΗΣΗ
ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΩΝ δεσμευόμαστε να παραδίδουμε τα έργα μας στον προγραμματισμένο χρόνο, χωρίς εκπτώσεις στην ποιότητα.
Πραγματοποιούμε δημόσια και ιδιωτικά έργα, ενώ συνεργαζόμαστε με ιδιώτες, τεχνικές εταιρείες, εργολάβους οικοδομών, δήμους και κοινότητες στο Ηράκλειο και σε όλη την Κρήτη.
Η επιχείρησή μας “ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΚΑΔΑΚΗΣ” η οποία βρίσκεται στο Ηράκλειο Κρήτης, αποτελεί μια οικογενειακή επιχείρηση η οποία δραστηριοποιείται από το 1977 με χωματουργικές εργασίες, αναλαμβάνοντας δημόσια και ιδιωτικά έργα στο Ηράκλειο και σε όλη την Κρήτη.
Έχοντας αναλάβει από το 2002 η 2η γενιά, η επιχείρησή μας, συνεχίζει με το ίδιο μεράκι να προσφέρει υπηρεσίες υψηλής ποιότητας, ενώ δεν σταματά να εκσυγχρονίζεται προκειμένου να μπορεί να καλύψει τις ανάγκες σας για κάθε χωματουργική εργασία που επιθυμείτε να πραγματοποιήσετε...
Για οποιαδήποτε χωματουργική εργασία και αν επιθυμείτε να υλοποιήσετε στο Ηράκλειο ή γενικά κάπου στην Κρήτη, δεν έχετε παρά να επικοινωνήσετε μαζί μας για να συζητήσουμε τις ανάγκες σας και μαζί να βρούμε τις ιδανικές λύσεις.